Bilningsmaskin, Hitachi H65..1240W...42 Joule...16,2 kg
Bokning
Logga in för att se prisuppgifter och skicka bokningsförfrågan.
Art.nr: 82-4223-00
Mer information
Passar för extra kraftig bilning i betong.
| Effekt: | 1240 W |
| Slagenergi: | 42 joule |
| Antal slag: | 1400 per minut |
| Längd: | 740 mm |
| Bredd: | 120 mm |
| Höjd: | 250 mm |