Bilningsmaskin, Hitachi H45MRY...950V...12,7 Joule...5,9 kg
Bokning
Logga in för att se prisuppgifter och skicka bokningsförfrågan.
Art.nr: 82-4213-06
Mer information
Passar för kraftig bilning i tegel, puts eller betong.
| Effekt: | 950 W |
| Slagenergi: | 12,7 joule |
| Antal slag: | 3000 per minut |
| Längd: | 475 mm |
| Höjd: | 230 mm |