Bilningsmaskin, Hilti TE905-AVR...1600W...20 Joule...11,8 kg
Bokning
Logga in för att se prisuppgifter och skicka bokningsförfrågan.
Art.nr: 82-4217-04
Mer information
Passar för kraftig bilning i tegel, puts och betong.
| Effekt: | 1600 W |
| Slagenergi: | 20 joule |
| Antal slag: | 2200 per minut |
| Längd: | 680 mm |
| Bredd: | 110 mm |
| Höjd: | 180 mm |