Bilningsmaskin, Hilti TE1000-AVR..1600W...22 Joule...11,8 kg
Bokning
Logga in för att se prisuppgifter och skicka bokningsförfrågan.
Art.nr: 82-4217-08
Mer information
Passar för extra kraftig bilning i betong.
| Effekt: | 1600 W |
| Slagenergi: | 22 joule |
| Antal slag: | 1950 per minut |
| Längd: | 700 mm |
| Bredd: | 138 mm |
| Höjd: | 230 mm |